So Co Soccer 2019 Results


Saturday, November 2, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - DEPUNG (1G1) 2
ASMP - WILSON (1G1) 5
 
Sunday, October 27, 2019 @ 3:10pm
Final
IC - McNUTT (1G2) 3
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
 
Sunday, October 27, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - KILEY (2G1) 2
ST JOE - ARNOLD (2G1) 3
 
Sunday, October 27, 2019 @ 12:30pm
Final
ASMP - BYRD (2G2) 1
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
 
Sunday, October 27, 2019 @ 12:00pm
Final
ASMP - FOGELBACH (2G2) 2
ST JOE - GANEY (2G2) 4
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:00am
Final
OLF - BERSING (2B2) 8
ST JOE - PRESTON (2B2) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 7:00pm
Final
SCL - COMESANA (8B1) 1
QAS - HANAK (8B1) 10
 
Sunday, October 20, 2019 @ 5:30pm
Final
IC - LAROSE (8B1) 1
SCL - BERRY (8B1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 5:00pm
Final
QAS - RIMKUS (5G1) 0
QAS - PEROUTKA (5G1) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 4:30pm
Final
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 1
ST JOE - BROWN (8G1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 4:10pm
Final
ASMP - BYRD (2G2) 0
SCL - GILSINN (2G2) 4
 
Sunday, October 20, 2019 @ 3:40pm
Final
QAS - MORAN (2B2) 8
ST SIM - KING (2B2) 1
 
Sunday, October 20, 2019 @ 3:40pm
Final
IC - BUNCH (1G1) 0
QAS - NAVIN (1G1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:50pm
Final
QAS - ? (8G1) 0
SCL - DRAZEN (8G1) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - GANEY (2G2) 1
ASMP - FOGELBACH (2G2) 3
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:40pm
Final
ST SIM - POLLARD (2B3) 0
ST JOE - REITER (2B3) 1
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - BECKER (7G1) 1
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 3
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:40pm
Final
SMMA - PEREZ (5G1) 6
ST JOE - HALBERT (5G1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:20pm
Final
SFA - ICENHOWER (2G3) 3
IC - HARDIN (2G3) 4
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - WALTERS (2B1) 4
QAS - SCHLAKE (2B1) 3
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:20pm
Final
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 3
ST MARK - BRANN (8G1) 1
 
Sunday, October 20, 2019 @ 2:20pm
Final
SMMA - PARUCH (2G1) 3
ST SIM - MOON (2G1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:30pm
Final
OLF - ZUSTLAK (7G1) 2
SCL - KEIFER (7G1) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:30pm
Final
QAS - TERRY (2G3) 3
SCL - LINEK (2G3) 7
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - VIGIL (2B1) 1
SMMA - SCHNEIDER (2B1) 8
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:20pm
Final
ASMP - ADAMEC (8G1) 0
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:20pm
Final
SJL - BLANCETT (2G3) 1
OLF - CLINTON (2G3) 1
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - CEPICKY (1G1) 2
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JOE - ARNOLD (2G1) 2
QAS - KILEY (2G1) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - WEBB (1G2) 6
IC - McNUTT (1G2) 3
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:30pm
Final
SMMA - TALLEUR (1G2) 7
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
OLF - OPPELZ (2G2) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - SEPPI (2B1) 0
ASMP - DOUGLAS (2B1) 6
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - JOST (2G1) 0
SMMA - BARRON (2G1) 1
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - MIESNER (1G1) 1
ST JOE - RATERMAN (1G1) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - STECHER (5G1) 5
SFA - ULRICH (5G1) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
IC - MALONE (5G1) 0
OLF - SHERRY (5G1) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - STRICKLAND (8G1) 7
ST JOE - BROWN (8G1) 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 10:30am
Final
QAS - JOST (2G1) 0
QAS - PICHA (2G1) 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 2:20pm
Final
SMMA - PEREZ (5G1) 1
QAS - PEROUTKA (5G1) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 2:20pm
Final
SCL - SHARAMITARO (2B1) 4
QAS - WALTERS (2B1) 2
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - WALSH (7B1) 1
ST JOE - GARTNER (7B1) 4
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00pm
Final
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 7
ST JOE - KRASSINGER (1B1) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JOE - GANEY (2G2) 2
SCL - GILSINN (2G2) 4
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00pm
Final
SMMA - UHL (2B1) 3
QAS - SEPPI (2B1) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - VIGIL (5B1) 5
QAS - LOEFFLER (5B1) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 1
ST JUSTIN - STANN (2B3) 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:40am
Final
ST JOE - SAUER (2B3) 4
ST JOE - REITER (2B3) 2
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:40am
Final
ST SIM - LIND (5B2) 3
ST MARK - BILGER (5B2) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:40am
Final
SFA - HUSON (2B2) 1
ST SIM - KING (2B2) 10
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:40am
Final
QAS - BAUER (1B2) 4
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 2
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
SFA - FERGUSON (2G2) 4
ASMP - BYRD (2G2) 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
SFA - MORTON (1B1) 1
QAS - MAZDRA (1B1) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
SCL - COMESANA (8B1) 0
SMMA - FUNKE (8B1) 7
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
QAS - MORAN (2B2) 7
SCL - KELLEY (2B2) 7
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
SMMA - EARDLEY (2B2) 5
ST JOE - PRESTON (2B2) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
OLQP - JOHNSON (2B3) 2
ST SIM - POLLARD (2B3) 2
 
Saturday, October 19, 2019 @ 10:20am
Final
SMMA - SEAGO (5B1) 6
ST JOE - DEARDA (5B1) 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - MIESNER (1G1) 2
ASMP - WILSON (1G1) 6
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - GRISSOM (1B2) 1
SCL - KORNFELD (1B2) 8
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - PAUR (7B1) 6
SFA - HULSEY (7B1) 1
 
Friday, October 18, 2019 @ 8:40pm
Final
ST MARK - BRANN (8G1) 1
ASMP - ADAMEC (8G1) 0
 
Friday, October 18, 2019 @ 8:40pm
Final
ASMP - EVERS (8B1) 5
IC - LAROSE (8B1) 2
 
Friday, October 18, 2019 @ 7:20pm
Final
OLF - ERVIN (5B2) 1
IC - SCHNEIDER (5B2) 4
 
Friday, October 18, 2019 @ 7:20pm
Final
QAS - HANAK (8B1) 6
SCL - COMESANA (8B1) 0
 
Friday, October 18, 2019 @ 7:20pm
Final
ST JOE - PRESTON (2B2) 1
QAS - MORAN (2B2) 5
 
Friday, October 18, 2019 @ 7:20pm
Final
SFA - HULSEY (7B1) 0
ST SIM - RANDAZZO (7B1) 4
 
Friday, October 18, 2019 @ 7:20pm
Final
QAS - PAUR (7B1) 2
SMMA - CHIRCO (7B1) 2
 
Friday, October 18, 2019 @ 6:00pm
Final
IC - RAVANELLE (1B1) 0
QAS - MAZDRA (1B1) 1
 
Friday, October 18, 2019 @ 6:00pm
Final
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 2
SCL - DRAZEN (8G1) 1
 
Friday, October 18, 2019 @ 6:00pm
Final
SFA - MONDELLO (5B2) 0
ST SIM - LIND (5B2) 5
 
Friday, October 18, 2019 @ 6:00pm
Final
QAS - NAVIN (5B2) 1
ST MARK - BILGER (5B2) 1
 
Thursday, October 17, 2019 @ 8:40pm
Final
QAS - ? (8G1) 0
SMMA - STRICKLAND (8G1) 5
 
Thursday, October 17, 2019 @ 7:20pm
Final
ST SIM - MOON (2G1) 0
QAS - KILEY (2G1) 1
 
Thursday, October 17, 2019 @ 7:20pm
Final
ST JOE - BROWN (8G1) 2
ST SIM - MASTNAK (8G1) 6
 
Thursday, October 17, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - GOEDEKER (1B1) 9
QAS - CONWAY (1B1) 0
 
Wednesday, October 16, 2019 @ 8:00pm
Final
QAS - ? (8G1) 0
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 6
 
Sunday, October 13, 2019 @ 7:00pm
Final
SCL - BERRY (8B1) 1
SMMA - FUNKE (8B1) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 5:30pm
Final
IC - LAROSE (8B1) 1
SCL - COMESANA (8B1) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 5:00pm
Final
IC - KEMPTER (2B3) 11
ST SIM - POLLARD (2B3) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 4:10pm
Final
IC - HARDIN (2G3) 1
SCL - LINEK (2G3) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:40pm
Final
ASMP - WILSON (1G1) 1
QAS - NAVIN (1G1) 1
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:40pm
Final
QAS - TERRY (2G3) 2
SJL - BLANCETT (2G3) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:40pm
Final
QAS - KILEY (2G1) 5
ST SIM - MOON (2G1) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:40pm
Final
SMMA - BARRON (2G1) 1
ST JOE - ARNOLD (2G1) 2
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 2
OLF - SHERRY (5G1) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - HALBERT (5G1) 0
SMMA - PEREZ (5G1) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST MARK - ? (1G2) 0
SMMA - TALLEUR (1G2) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - DYONZAK (1G2) 0
IC - McNUTT (1G2) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:20pm
Final
IC - MALONE (5G1) 3
QAS - RIMKUS (5G1) 1
 
Sunday, October 13, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - PICHA (2G1) 0
QAS - JOST (2G1) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:30pm
Final
ST JOE - BECKER (7G1) 0
SCL - KEIFER (7G1) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:30pm
Final
ST JOE - RATERMAN (1G1) 3
SCL - CEPICKY (1G1) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:20pm
Final
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 1
SMMA - MIESNER (1G1) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - BROWN (8G1) 0
SMMA - STRICKLAND (8G1) 8
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:20pm
Final
OLF - CLINTON (2G3) 2
SFA - ICENHOWER (2G3) 4
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:20pm
Final
ST MARK - BRANN (8G1) 1
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 2
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - DEPUNG (1G1) 0
IC - BUNCH (1G1) 4
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
ASMP - ADAMEC (8G1) 5
QAS - ? (8G1) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:30pm
Final
ASMP - FOGELBACH (2G2) 4
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
ST SIM - MASTNAK (8G1) 1
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 4
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - GILSINN (2G2) 5
ST JOE - GANEY (2G2) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
OLF - OPPELZ (2G2) 2
SFA - FERGUSON (2G2) 1
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - PEROUTKA (5G1) 7
SFA - ULRICH (5G1) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
SFA - PEROUTKA (1G2) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - WEBB (1G2) 5
OLF - BERSING (1G2) 1
 
Saturday, October 12, 2019 @ 2:40pm
Final
IC - DERAPS (2B3) 1
ST JUSTIN - STANN (2B3) 6
 
Saturday, October 12, 2019 @ 2:20pm
Final
IC - RAVANELLE (1B1) 0
QAS - SHIPP (1B1) 9
 
Saturday, October 12, 2019 @ 2:20pm
Final
SCL - GILSINN (2G2) 4
ASMP - BYRD (2G2) 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - BAUER (1B2) 0
ST JUSTIN - GRANA (1B2) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 1:00pm
Final
ST SIM - MOON (2G1) 0
QAS - PICHA (2G1) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 1:00pm
Final
SMMA - BARRON (2G1) 1
QAS - JOST (2G1) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - DEPUNG (1G1) 0
QAS - NAVIN (1G1) 1
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - HANAK (8B1) 4
ASMP - EVERS (8B1) 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - MAZDRA (1B1) 0
IC - KOVARLK (1B1) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:20am
Final
QAS - LOEFFLER (5B1) 0
ASMP - JOHNSON (5B1) 4
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:20am
Final
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 2
ASMP - YOUNG (2B3) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:20am
Final
SCL - BERRY (8B1) 0
IC - LAROSE (8B1) 1
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:20am
Final
SMMA - UHL (2B1) 10
SCL - VIGIL (2B1) 2
 
Saturday, October 12, 2019 @ 10:20am
Final
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 4
OLF - DOBRYNSWKI (1B2) 4
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
ST SIM - KING (2B2) 3
SMMA - EARDLEY (2B2) 5
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - KORNFELD (1B2) 9
SJL - SOWLES (1B2) 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
ST MARK - FOLLEN (2B3) 4
IC - KEMPTER (2B3) 10
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - KELLEY (2B2) 7
OLF - BERSING (2B2) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
ST JUSTIN - McINTYRE (6B2) 7
ST MARK - STUCKEY (6B2) 2
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - PUYEAR (1B2) 1
ASMP - LOVE (1B2) 6
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
ASMP - WALTER (1B1) 2
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 6
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - NAVIN (5B2) 6
IC - SCHNEIDER (5B2) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - SCHNEIDER (2B1) 7
SCL - SHARAMITARO (2B1) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
ST SIM - LIND (5B2) 7
OLF - ERVIN (5B2) 2
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - WALSH (7B1) 8
OLF - ERVIN (7B1) 3
 
Friday, October 11, 2019 @ 6:00pm
Final
SJL - BLANCETT (2G3) 0
QAS - TERRY (2G3) 1
 
Wednesday, October 9, 2019 @ 7:30pm
Final
QAS - HANAK (8B1) 3
SMMA - FUNKE (8B1) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 7:00pm
Final
ASMP - EVERS (8B1) 1
SCL - BERRY (8B1) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 7:00pm
Final
SMMA - FUNKE (8B1) 1
QAS - HANAK (8B1) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 5:00pm
Final
ST SIM - MOON (2G1) 0
SMMA - PARUCH (2G1) 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 4:00pm
Final
SFA - BRYNE (2B2) 3
OLF - BERSING (2B2) 7
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:40pm
Final
ST MARK - FOLLEN (2B3) 3
ST SIM - POLLARD (2B3) 7
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:40pm
Final
SFA - ICENHOWER (2G3) 0
SJL - BLANCETT (2G3) 1
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:40pm
Final
ST JOE - HALBERT (5G1) 0
QAS - RIMKUS (5G1) 1
 
Sunday, October 6, 2019 @ 2:40pm
Final
IC - McNUTT (1G2) 3
OLF - BERSING (1G2) 0
 
Sunday, October 6, 2019 @ 2:40pm
Final
ST SIM - KING (1B2) 0
ASMP - LOVE (1B2) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - NAVIN (1G1) 1
QAS - DEPUNG (1G1) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - STECHER (5G1) 0
OLF - SHERRY (5G1) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - LINEK (2G3) 9
OLF - CLINTON (2G3) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
ASMP - ADAMEC (8G1) 1
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
SMMA - PEREZ (5G1) 8
SFA - ULRICH (5G1) 0
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - CEPICKY (1G1) 1
SMMA - MIESNER (1G1) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - SAUER (2B3) 2
ASMP - YOUNG (2B3) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - JOST (2G1) 4
QAS - KILEY (2G1) 0
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JOE - RATERMAN (1G1) 1
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
ST MARK - ? (1G2) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - TERRY (2G3) 1
IC - HARDIN (2G3) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:30pm
Final
IC - MALONE (5G1) 1
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - PICHA (2G1) 0
ST JOE - ARNOLD (2G1) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 1
OLF - ZUSTLAK (7G1) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JOE - KRASSINGER (1B1) 1
ASMP - WALTER (1B1) 6
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - GILSINN (2G2) 4
OLF - OPPELZ (2G2) 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 12:00pm
Final
SFA - PEROUTKA (1G2) 1
SMMA - TALLEUR (1G2) 7
 
Saturday, October 5, 2019 @ 7:20pm
Final
QAS - SEPPI (5B1) 4
SMMA - SEAGO (5B1) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 3:40pm
Final
IC - McNUTT (1G2) 1
SCL - WEBB (1G2) 4
 
Saturday, October 5, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - NAVIN (1G1) 7
ST JOE - RATERMAN (1G1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 2:20pm
Final
SJL - SOWLES (1B2) 0
QAS - BAUER (1B2) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 1:00pm
Final
OLF - BERSING (2B2) 2
QAS - MORAN (2B2) 5
 
Saturday, October 5, 2019 @ 1:00pm
Final
OLQP - JOHNSON (2B3) 4
ST JOE - SAUER (2B3) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - VIGIL (2B1) 5
ASMP - DOUGLAS (2B1) 7
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - SEPPI (2B1) 9
QAS - WALTERS (2B1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
IC - DERAPS (2B3) 4
ST JOE - REITER (2B3) 5
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
SMMA - PARUCH (2G1) 1
SMMA - BARRON (2G1) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
ASMP - YOUNG (2B3) 3
ST MARK - FOLLEN (2B3) 1
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
ST JOE - RATERMAN (1G1) 1
IC - BUNCH (1G1) 7
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:40am
Final
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 2
SMMA - PUYEAR (1B2) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:40am
Final
ST JUSTIN - STANN (2B3) 2
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
ASMP - JOHNSON (5B1) 12
ST JOE - DEARDA (5B1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
SFA - HUSON (2B2) 1
SMMA - EARDLEY (2B2) 7
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
OLF - BERSING (1G2) 1
SMMA - TALLEUR (1G2) 6
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
ST JOE - BERRY (5B2) 6
SFA - MONDELLO (5B2) 1
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
SCL - PISANI (1B2) 2
ASMP - LOVE (1B2) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 10:20am
Final
ST SIM - LIND (5B2) 4
QAS - NAVIN (5B2) 3
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - FUNKE (8B1) 5
ASMP - EVERS (8B1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - CONWAY (1B1) 1
ASMP - WALTER (1B1) 5
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - HANAK (8B1) 7
IC - LAROSE (8B1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
OLF - ERVIN (7B1) 2
SFA - HULSEY (7B1) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
SFA - MORTON (1B1) 2
ST JOE - KRASSINGER (1B1) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - SCHNEIDER (2B1) 5
SMMA - UHL (2B1) 3
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - MAZDRA (1B1) 0
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 12
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - CHIRCO (7B1) 0
ST JOE - GARTNER (7B1) 3
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
IC - SCHNEIDER (5B2) 4
OLF - ERVIN (5B2) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - PRESTON (2B2) 2
ST SIM - KING (2B2) 5
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
ST JUSTIN - GRANA (1B2) 3
OLF - DOBRYNSWKI (1B2) 4
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:00am
Final
IC - KOVARLK (1B1) 3
IC - RAVANELLE (1B1) 4
 
Friday, October 4, 2019 @ 8:40pm
Final
QAS - KILEY (2G1) 2
QAS - JOST (2G1) 1
 
Friday, October 4, 2019 @ 7:20pm
Final
QAS - RIMKUS (5G1) 3
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 5
 
Friday, October 4, 2019 @ 7:20pm
Final
ST JOE - PRESTON (2B2) 1
SMMA - EARDLEY (2B2) 6
 
Friday, October 4, 2019 @ 7:20pm
Final
SMMA - STRICKLAND (8G1) 1
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 1
 
Friday, October 4, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - DRAZEN (8G1) 4
ST MARK - BRANN (8G1) 1
 
Friday, October 4, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - ZUSTLAK (7G1) 3
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 1
 
Friday, October 4, 2019 @ 6:00pm
Final
IC - SCHNEIDER (5B2) 3
QAS - NAVIN (5B2) 4
 
Thursday, October 3, 2019 @ 8:40pm
Final
ASMP - ADAMEC (8G1) 2
ST SIM - MASTNAK (8G1) 1
 
Thursday, October 3, 2019 @ 7:20pm
Final
QAS - HANAK (8B1) 4
SCL - BERRY (8B1) 1
 
Thursday, October 3, 2019 @ 7:20pm
Final
SMMA - BARRON (2G1) 0
QAS - PICHA (2G1) 2
 
Thursday, October 3, 2019 @ 7:20pm
Final
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 1
ST MARK - BRANN (8G1) 0
 
Thursday, October 3, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - ERVIN (5B2) 1
ST MARK - BILGER (5B2) 1
 
Thursday, October 3, 2019 @ 6:00pm
Final
QAS - RIMKUS (5G1) 0
SMMA - PEREZ (5G1) 6
 
Thursday, October 3, 2019 @ 6:00pm
Final
ASMP - EVERS (8B1) 3
SCL - COMESANA (8B1) 5
 
Thursday, October 3, 2019 @ 6:00pm
Final
SFA - HUSON (2B2) 0
QAS - MORAN (2B2) 7
 
Sunday, September 29, 2019 @ 4:00pm
Final
IC - McNUTT (1G2) 0
SFA - PEROUTKA (1G2) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:40pm
Final
ST JOE - ARNOLD (2G1) 0
QAS - PICHA (2G1) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:40pm
Final
SFA - ULRICH (5G1) 1
QAS - RIMKUS (5G1) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:50pm
Final
QAS - SEPPI (2B1) 6
SCL - SHARAMITARO (2B1) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:40pm
Final
ASMP - LOVE (1B2) 2
QAS - BAUER (1B2) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
ASMP - FOGELBACH (2G2) 7
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 2
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:40pm
Final
QAS - JOST (2G1) 3
SMMA - PARUCH (2G1) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 2:20pm
Final
OLF - CLINTON (2G3) 5
QAS - TERRY (2G3) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:30pm
Final
SFA - PEROUTKA (1G2) 3
SCL - WEBB (1G2) 4
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - GANEY (2G2) 0
OLF - OPPELZ (2G2) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - BROWN (8G1) 1
ST MARK - BRANN (8G1) 4
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ASMP - BYRD (2G2) 2
SFA - FERGUSON (2G2) 5
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - RATERMAN (1G1) 1
SMMA - MIESNER (1G1) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST SIM - MOON (2G1) 1
SMMA - BARRON (2G1) 2
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST SIM - MASTNAK (8G1) 0
ASMP - ADAMEC (8G1) 1
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JUSTIN - GRANA (1B2) 0
SCL - PISANI (1B2) 5
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - STECHER (5G1) 6
QAS - PEROUTKA (5G1) 1
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
SJL - BLANCETT (2G3) 0
IC - HARDIN (2G3) 6
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - CEPICKY (1G1) 1
QAS - DEPUNG (1G1) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JOE - HALBERT (5G1) 4
IC - MALONE (5G1) 6
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 4
ASMP - WILSON (1G1) 5
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
IC - KOVARLK (1B1) 0
SCL - GOEDEKER (1B1) 12
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - TALLEUR (1G2) 8
QAS - DYONZAK (1G2) 4
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JOE - BECKER (7G1) 0
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - KEIFER (7G1) 10
OLF - ZUSTLAK (7G1) 5
 
Sunday, September 29, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
OLF - BERSING (1G2) 10
 
Saturday, September 28, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - LOEFFLER (5B1) 3
QAS - SEPPI (5B1) 5
 
Saturday, September 28, 2019 @ 1:00pm
Final
ASMP - WALTER (1B1) 11
IC - KOVARLK (1B1) 0
 
Saturday, September 28, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - CONWAY (1B1) 0
QAS - SHIPP (1B1) 3
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:40am
Final
ASMP - YOUNG (2B3) 3
IC - KEMPTER (2B3) 3
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:40am
Final
SMMA - UHL (2B1) 2
ASMP - DOUGLAS (2B1) 2
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - PICHA (2G1) 5
ST SIM - MOON (2G1) 2
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:40am
Final
SCL - KORNFELD (1B2) 7
SCL - PISANI (1B2) 1
 
Saturday, September 28, 2019 @ 10:20am
Final
ST JOE - KRASSINGER (1B1) 0
SCL - GOEDEKER (1B1) 10
 
Saturday, September 28, 2019 @ 10:20am
Final
OLF - DOBRYNSWKI (1B2) 2
SJL - SOWLES (1B2) 0
 
Saturday, September 28, 2019 @ 10:20am
Final
ASMP - FOGELBACH (2G2) 1
ASMP - BYRD (2G2) 6
 
Saturday, September 28, 2019 @ 10:20am
Final
ST JOE - SAUER (2B3) 0
IC - DERAPS (2B3) 5
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - EARDLEY (2B2) 9
SCL - KELLEY (2B2) 3
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - NAVIN (5B2) 3
ST JOE - BERRY (5B2) 1
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
SFA - HUSON (2B2) 0
SFA - BRYNE (2B2) 4
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - GARTNER (7B1) 2
SCL - WALSH (7B1) 6
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
ST SIM - KING (2B2) 0
OLF - BERSING (2B2) 3
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
IC - RAVANELLE (1B1) 0
SFA - MORTON (1B1) 3
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
IC - SCHNEIDER (5B2) 11
SFA - MONDELLO (5B2) 1
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - PUYEAR (1B2) 0
ST JOE - GRISSOM (1B2) 2
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - DEARDA (5B1) 1
ASMP - JOHNSON (5B1) 4
 
Saturday, September 28, 2019 @ 8:00am
Final
OLF - CLINTON (2G3) 1
SCL - LINEK (2G3) 8
 
Friday, September 27, 2019 @ 7:20pm
Final
SMMA - STRICKLAND (8G1) 1
SCL - DRAZEN (8G1) 1
 
Friday, September 27, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - BERSING (1G2) 3
QAS - DYONZAK (1G2) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 8:40pm
Final
SCL - DRAZEN (8G1) 6
ASMP - ADAMEC (8G1) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 8:40pm
Final
SCL - COMESANA (8B1) 1
SCL - BERRY (8B1) 6
 
Thursday, September 26, 2019 @ 7:20pm
Final
ASMP - DOUGLAS (2B1) 4
QAS - SCHLAKE (2B1) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 7:20pm
Final
IC - LAROSE (8B1) 0
SMMA - FUNKE (8B1) 8
 
Thursday, September 26, 2019 @ 7:20pm
Final
ST JOE - BROWN (8G1) 1
QAS - ? (8G1) 3
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
SMMA - SCHNEIDER (2B1) 5
QAS - WALTERS (2B1) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - SHERRY (5G1) 6
IC - MALONE (5G1) 1
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - WALSH (7B1) 5
QAS - PAUR (7B1) 5
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - STECHER (5G1) 0
SMMA - PEREZ (5G1) 5
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
SMMA - SEAGO (5B1) 0
SCL - VIGIL (5B1) 2
 
Thursday, September 26, 2019 @ 6:00pm
Final
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 0
QAS - PEROUTKA (5G1) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 5:00pm
Final
IC - BUNCH (1G1) 6
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:40pm
Final
ST JOE - ARNOLD (2G1) 1
QAS - JOST (2G1) 7
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:50pm
Final
SMMA - PUYEAR (1B2) 0
SCL - KORNFELD (1B2) 10
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:50pm
Final
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 0
SCL - KEIFER (7G1) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:40pm
Final
ASMP - WILSON (1G1) 7
ST JOE - RATERMAN (1G1) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:40pm
Final
QAS - DEPUNG (1G1) 1
SMMA - MIESNER (1G1) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:40pm
Final
ST SIM - POLLARD (2B3) 0
ASMP - YOUNG (2B3) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:40pm
Final
QAS - RIMKUS (5G1) 0
OLF - SHERRY (5G1) 7
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:40pm
Final
OLF - ZUSTLAK (7G1) 5
ST JOE - BECKER (7G1) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 2:20pm
Final
ST MARK - ? (1G2) 0
IC - McNUTT (1G2) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:30pm
Final
ASMP - FOGELBACH (2G2) 1
SCL - GILSINN (2G2) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:30pm
Final
IC - MALONE (5G1) 0
SCL - STECHER (5G1) 4
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - PICHA (2G1) 2
SMMA - PARUCH (2G1) 4
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - LINEK (2G3) 7
SJL - BLANCETT (2G3) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - DYONZAK (1G2) 0
SFA - PEROUTKA (1G2) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:20pm
Final
SCL - DRAZEN (8G1) 4
ST JOE - BROWN (8G1) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
ST JOE - GANEY (2G2) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
SMMA - STRICKLAND (8G1) 2
ST SIM - MASTNAK (8G1) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
OLF - OPPELZ (2G2) 4
ASMP - BYRD (2G2) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - TERRY (2G3) 2
SFA - ICENHOWER (2G3) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 4
SFA - ULRICH (5G1) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 7
SFA - MORTON (1B1) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
ST SIM - KING (1B2) 2
ST JOE - GRISSOM (1B2) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - KILEY (2G1) 4
SMMA - BARRON (2G1) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - ? (8G1) 1
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - PEROUTKA (5G1) 3
ST JOE - HALBERT (5G1) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 12:00pm
Final
IC - HARDIN (2G3) 3
OLF - CLINTON (2G3) 2
 
Saturday, September 21, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - NAVIN (1G1) 2
ASMP - WILSON (1G1) 5
 
Saturday, September 21, 2019 @ 1:00pm
Final
SFA - HULSEY (7B1) 0
ST JOE - GARTNER (7B1) 8
 
Saturday, September 21, 2019 @ 1:00pm
Final
IC - RAVANELLE (1B1) 0
ST JOE - KRASSINGER (1B1) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - LINEK (2G3) 0
SFA - ICENHOWER (2G3) 0
 
Saturday, September 21, 2019 @ 1:00pm
Final
SFA - MORTON (1B1) 3
ASMP - WALTER (1B1) 11
 
Saturday, September 21, 2019 @ 12:00pm
Final
ST SIM - KING (1B2) 1
ST JUSTIN - GRANA (1B2) 5
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:40am
Final
ASMP - BYRD (2G2) 5
ASMP - FOGELBACH (2G2) 1
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:40am
Final
SFA - FERGUSON (2G2) 0
SCL - GILSINN (2G2) 4
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:40am
Final
ST MARK - FOLLEN (2B3) 0
ST JOE - SAUER (2B3) 0
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:40am
Final
ST SIM - POLLARD (2B3) 0
ST JUSTIN - STANN (2B3) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
IC - DERAPS (2B3) 0
OLQP - JOHNSON (2B3) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
IC - SCHNEIDER (5B2) 2
ST SIM - LIND (5B2) 7
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
ST JOE - PRESTON (2B2) 7
SFA - HUSON (2B2) 0
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
SCL - SHARAMITARO (2B1) 1
SCL - VIGIL (2B1) 3
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
IC - KEMPTER (2B3) 4
ASMP - YOUNG (2B3) 5
 
Saturday, September 21, 2019 @ 10:20am
Final
ST MARK - BILGER (5B2) 2
ST JOE - BERRY (5B2) 1
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 3
ST JOE - REITER (2B3) 2
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
SJL - SOWLES (1B2) 0
ASMP - LOVE (1B2) 12
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - KELLEY (2B2) 3
SFA - BRYNE (2B2) 1
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
OLF - ERVIN (7B1) 0
ST SIM - RANDAZZO (7B1) 7
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
OLF - ERVIN (5B2) 8
SFA - MONDELLO (5B2) 4
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - VIGIL (5B1) 7
ST JOE - DEARDA (5B1) 2
 
Friday, September 20, 2019 @ 6:00pm
Final
QAS - LOEFFLER (5B1) 2
SMMA - SEAGO (5B1) 2
 
Thursday, September 19, 2019 @ 7:20pm
Final
SMMA - PEREZ (5G1) 2
OLF - SHERRY (5G1) 1
 
Thursday, September 19, 2019 @ 6:00pm
Final
SFA - ULRICH (5G1) 1
ST JOE - HALBERT (5G1) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 6:20pm
Final
ST JUSTIN - STEWART (8G1) 5
ST SIM - MASTNAK (8G1) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 4:10pm
Final
ST SIM - KING (2B2) 2
SCL - KELLEY (2B2) 8
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:40pm
Final
SMMA - TALLEUR (1G2) 8
IC - McNUTT (1G2) 3
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:40pm
Final
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 9
ST SIM - POLLARD (2B3) 3
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:10pm
Final
SFA - FERGUSON (2G2) 4
ST JUSTIN - CARNEY (2G2) 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:50pm
Final
ST JUSTIN - KULIK (1G2) 0
SCL - WEBB (1G2) 8
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:50pm
Final
ST JOE - HALBERT (5G1) 0
SCL - STECHER (5G1) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - ARNOLD (2G1) 1
SMMA - PARUCH (2G1) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - BROWN (8G1) 0
ASMP - ADAMEC (8G1) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:40pm
Final
SFA - ICENHOWER (2G3) 0
OLF - CLINTON (2G3) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - GANEY (2G2) 4
ASMP - BYRD (2G2) 3
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:20pm
Final
QAS - JOST (2G1) 4
ST SIM - MOON (2G1) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:20pm
Final
ST JOE - RATERMAN (1G1) 0
QAS - DEPUNG (1G1) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 2:20pm
Final
SCL - CEPICKY (1G1) 1
IC - BUNCH (1G1) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:30pm
Final
OLF - CHARLEVILLE (8G1) 0
SCL - DRAZEN (8G1) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:20pm
Final
OLF - OPPELZ (2G2) 5
ASMP - FOGELBACH (2G2) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:20pm
Final
SFA - PEROUTKA (1G2) 2
OLF - BERSING (1G2) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:20pm
Final
IC - KOVARLK (1B1) 1
QAS - SHIPP (1B1) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - SCHLAKE (2B1) 0
SMMA - UHL (2B1) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - GRISSOM (1B2) 0
SCL - PISANI (1B2) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 9
ST SIM - KING (1B2) 3
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
SFA - ULRICH (5G1) 0
IC - MALONE (5G1) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
SCL - LINEK (2G3) 7
IC - HARDIN (2G3) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
ST SIM - CHARTRAND (1G1) 0
QAS - NAVIN (1G1) 12
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
ST MARK - BRANN (8G1) 6
QAS - ? (8G1) 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
OLF - SHERRY (5G1) 3
QAS - PEROUTKA (5G1) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 12:30pm
Final
SMMA - PEREZ (5G1) 7
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - KEIFER (7G1) 5
SMMA - MAKOWSKI (7G1) 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JOE - BECKER (7G1) 1
OLF - ZUSTLAK (7G1) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 12
IC - RAVANELLE (1B1) 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 12:00pm
Final
OLF - DOBRYNSWKI (1B2) 2
ASMP - LOVE (1B2) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 2:40pm
Final
OLF - BERSING (1G2) 0
SCL - WEBB (1G2) 4
 
Saturday, September 14, 2019 @ 2:20pm
Final
ST JUSTIN - WASSILAK (2B3) 4
IC - DERAPS (2B3) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 2:20pm
Final
SMMA - SHARAMITARO (1B1) 6
QAS - SHIPP (1B1) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 1:20pm
Final
SJL - BLANCETT (2G3) 1
SCL - LINEK (2G3) 9
 
Saturday, September 14, 2019 @ 1:00pm
Final
SMMA - SEAGO (5B1) 0
QAS - SEPPI (5B1) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JOE - REITER (2B3) 0
IC - KEMPTER (2B3) 10
 
Saturday, September 14, 2019 @ 1:00pm
Final
ASMP - WILSON (1G1) 3
IC - BUNCH (1G1) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - PUYEAR (1B2) 1
ST JUSTIN - GRANA (1B2) 4
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:40am
Final
ASMP - WALTER (1B1) 1
SCL - GOEDEKER (1B1) 10
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:40am
Final
ST JOE - BERRY (5B2) 3
OLF - ERVIN (5B2) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:40am
Final
QAS - WALTERS (2B1) 2
ASMP - DOUGLAS (2B1) 11
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:40am
Final
ST SIM - KING (1B2) 1
QAS - BAUER (1B2) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 10:20am
Final
SMMA - EARDLEY (2B2) 3
OLF - BERSING (2B2) 5
 
Saturday, September 14, 2019 @ 10:20am
Final
ST JUSTIN - STANN (2B3) 5
ST MARK - FOLLEN (2B3) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 10:20am
Final
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 4
SCL - PISANI (1B2) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 10:20am
Final
ASMP - WILSON (1G1) 1
QAS - DEPUNG (1G1) 0
 
Saturday, September 14, 2019 @ 10:20am
Final
ST SIM - RANDAZZO (7B1) 7
SFA - HULSEY (7B1) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - GARTNER (7B1) 2
OLF - ERVIN (7B1) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - KORNFELD (1B2) 8
OLF - DOBRYNSWKI (1B2) 6
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - PRESTON (2B2) 1
SFA - BRYNE (2B2) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - NAVIN (1G1) 7
SCL - CEPICKY (1G1) 0
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
OLQP - JOHNSON (2B3) 2
ASMP - YOUNG (2B3) 6
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ST SIM - LIND (5B2) 5
SFA - MONDELLO (5B2) 0
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ST MARK - BILGER (5B2) 4
IC - SCHNEIDER (5B2) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - LOEFFLER (5B1) 3
ST JOE - DEARDA (5B1) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
QAS - SEPPI (2B1) 6
QAS - SCHLAKE (2B1) 0
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - SAUER (2B3) 1
ST SIM - POLLARD (2B3) 4
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - VIGIL (5B1) 8
ASMP - JOHNSON (5B1) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
SMMA - SCHNEIDER (2B1) 4
SCL - VIGIL (2B1) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
ASMP - LOVE (1B2) 5
ST JOE - GRISSOM (1B2) 1
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - SHARAMITARO (2B1) 2
SMMA - UHL (2B1) 3
 
Friday, September 13, 2019 @ 8:40pm
Final
SCL - COMESANA (8B1) 5
IC - LAROSE (8B1) 8
 
Friday, September 13, 2019 @ 7:20pm
Final
ST SIM - LIND (5B2) 7
IC - SCHNEIDER (5B2) 2
 
Friday, September 13, 2019 @ 6:00pm
Final
SMMA - CHIRCO (7B1) 6
QAS - PAUR (7B1) 1
 
Friday, September 13, 2019 @ 6:00pm
Final
ASMP - DOUGLAS (2B1) 5
QAS - WALTERS (2B1) 3
 
Friday, September 13, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - BERRY (8B1) 6
ASMP - EVERS (8B1) 0
 
Friday, September 13, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - ERVIN (5B2) 3
ST JOE - BERRY (5B2) 3
 
Thursday, September 12, 2019 @ 8:40pm
Final
ASMP - EVERS (8B1) 0
SMMA - FUNKE (8B1) 7
 
Thursday, September 12, 2019 @ 8:40pm
Final
QAS - ? (8G1) 1
ST SIM - MASTNAK (8G1) 3
 
Thursday, September 12, 2019 @ 8:40pm
Final
SMMA - SEAGO (5B1) 4
QAS - LOEFFLER (5B1) 2
 
Thursday, September 12, 2019 @ 7:30pm
Final
SFA - ULRICH (5G1) 0
SCL - STECHER (5G1) 5
 
Thursday, September 12, 2019 @ 7:20pm
Final
ST JOE - DEARDA (5B1) 1
QAS - SEPPI (5B1) 9
 
Thursday, September 12, 2019 @ 6:00pm
Final
ASMP - JOHNSON (5B1) 0
SCL - VIGIL (5B1) 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:10pm
Final
ASMP - LOVE (1B2) 0
ST JUSTIN - JASKIEWICZ (1B2) 4
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - CONWAY (1B1) 0
SFA - MORTON (1B1) 0
 
Sunday, September 8, 2019 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - PATTEN (5G1) 5