Upcoming Events


There are no upcoming non-game events.

Standings

3B1
Team W L T PTS
QAS - WOODS 8 0 0 16
IC - SCHUBERT 7 1 0 14
ST JUSTIN - BERGMAN 5 4 0 10
ST SIMON - SOELL 4 4 0 8
ASMP - SYKORA 4 4 0 8
SCL - SUELMANN 4 3 0 8
SFA - CUSIMANO 3 5 0 6
ST MARK - BILGER 2 7 0 4
QAS - WILLIAMS 0 9 0 0
3B2
Team W L T PTS
ASMP - HARDIN 7 0 1 15
SCL - EGGLESTON 7 1 0 14
SMMA - VOLANSKY 5 3 0 10
QAS - TATHAN 4 5 0 8
OLF - NORTON 4 4 0 8
ST SIMON - MILSARK 3 6 0 6
SFA - BZMARKO 1 6 1 3
ST JOE - ZIPPERICH 1 7 0 2
3B3
Team W L T PTS
QAS - NUNLEY 7 1 1 15
ST JUSTIN - LALLY 7 2 0 14
ASMP - DINWIDDIE 4 4 0 8
SCL - MURPHY 4 4 0 8
ASMP - ROTH 4 4 0 8
OLF - ATZERT 3 4 1 7
SMMA - FISCHER 2 6 0 4
IC - RICKERS 1 7 0 2
3G1
Team W L T PTS
ST SIMON - HAMES 5 2 2 12
QAS - HENRY 5 2 1 11
SMMA - WRIGHT 5 3 1 11
QAS - WEBER 5 1 0 10
SFA - HUSLEY 5 3 0 10
IC - WHITLOCK 4 2 2 10
ASMP - TUCKER 3 4 0 6
SCL - BODE 2 5 0 4
OLF - BROWN 2 6 0 4
ST JUSTIN - TALLUER 0 8 0 0
3G2
Team W L T PTS
SCL - KORNFELD 7 1 0 14
OLF - ERXLEBEN 7 1 0 14
QAS - SCHMIDT 7 2 0 14
SCL - FUCHS 6 2 0 12
ASMP - ALBRECHT 4 3 1 9
IC - COLEMAN 4 4 0 8
ST MARK - MEISSNER 2 5 1 5
QAS - ELKING 2 7 0 4
ST JOE - GRELLNER 1 7 0 2
SMMA - WALTHERS 0 8 0 0
4B1
Team W L T PTS
ASMP - BECKER 9 0 0 18
SCL - WILLICK 8 1 0 16
OLF - CANADAY 5 3 0 10
QAS - PAYNE 5 3 0 10
ST SIMON - HOF 5 4 0 10
ST SIMON - KING 5 4 0 10
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 3 6 0 6
SMMA - WALKENBACH 2 6 0 4
ST MARK - MALONEY 2 6 0 4
ASMP - SELZER 2 7 0 4
QAS - BAKER 1 7 0 2
4B2
Team W L T PTS
QAS - BARONI 8 0 0 16
SFA - BOECKMAN 7 2 0 14
SMMA - ALIVERNIA 6 1 0 12
QAS - ALLEN 5 3 0 10
OLF - BEREZOWSKI 4 4 0 8
SFA - ALBIN 2 5 1 5
SCL - KEIFER 1 5 2 4
SMMA - GUIDRY 2 5 0 4
ST JOE - NESSELHAUFF 2 6 0 4
ST JOE - WEST 0 6 1 1
4G1
Team W L T PTS
QAS - ADAIR 8 0 0 16
ST SIMON - MEBRUER 7 1 0 14
QAS - SEAWEL 6 2 0 12
OLF - PETERS 4 4 0 8
QAS - KESTERSON 3 4 1 7
SMMA - HIGGINS 2 4 1 5
SCL - SPENCE 2 3 1 5
SCL - PERUCCA 2 5 1 5
ASMP - BRANDT 2 6 0 4
IC - HOEVEL 0 7 0 0
4G2
Team W L T PTS
ST JUSTIN - MOSBY 7 0 1 15
SCL - GREFFET 6 1 1 13
OLF - YATES 4 3 1 9
SFA - LECROY 4 3 1 9
ST SIMON - KRUS 4 4 0 8
ST MARK - SHOGER 4 4 0 8
ASMP - HARDIN 3 3 2 8
QAS - STEGE 4 4 0 8
SFA - FIHER 3 6 1 7
ST JOE - SCHMEIDER 1 6 1 3
SMMA - DOWNEN 1 7 0 2
5B1
Team W L T PTS
QAS - SIMOKAITIS 8 0 0 16
ST JUSTIN - FAGEN 6 2 0 12
QAS - BRADLEY 6 2 0 12
ST SIMON - SMITH 5 3 0 10
SCL - LAUBER 3 4 0 6
ST JOE - REITZEL 2 6 0 4
OLF - DIXON 1 7 0 2
ST MARK - SANNEMAN 0 7 0 0
5B2
Team W L T PTS
SCL - CAHILL 7 1 0 14
QAS - GEROSKI 5 3 0 10
ST MARK - GALBRAITH 4 3 0 8
SMMA - SEAGO 3 4 0 6
ST JUSTIN - TALLEUR 3 5 0 6
QAS - JONES 1 7 0 2
5B3
Team W L T PTS
SMMA - DUKE 8 0 0 16
ST SIMON = SCHWARTZ 6 2 0 12
OLF - LUCAS 4 3 1 9
QAS - HOGG 4 3 0 8
OLF - ERVIN 4 5 0 8
ASMP - ALTHAGE 3 4 1 7
IC - CHEANEY 2 6 0 4
SFA - RIKE 0 8 0 0
5G1
Team W L T PTS
SCL - WALSH 8 0 0 16
ST JUSTIN - LALLY 5 2 0 10
OLF - JOKERST 5 3 0 10
QAS - THOMAS 5 4 0 10
SMMA - HANAK 2 5 0 4
SMMA - ST JOHN 1 6 0 2
ST JOE - WOODS 1 7 0 2
5G2
Team W L T PTS
QAS - KRAFT 7 0 0 14
ASMP - HARRIS 7 1 0 14
SCL - STECHER 4 5 0 8
SFA - BRESNAN 4 5 0 8
ST JOE - SLAVENS 3 5 0 6
IC - ESCOBAR 2 6 0 4
QAS - BRUNNER 1 6 0 2
SMMA - LEVITT 0 0 0 0
6B1
Team W L T PTS
IC - SCHUBERT 8 0 0 16
QAS - KESTERSON 6 2 0 12
SCL - KNOX 4 3 0 8
ST MARK - DORMIER 3 5 0 6
QAS - LUETHEN 2 6 0 4
ST SIMON - ROTH 0 7 0 0
6B2
Team W L T PTS
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 6 0 1 13
ASMP - GARDNER 6 2 0 12
ST JOE - SCHMEIDER 5 2 1 11
SMMA - LAWLER 5 2 1 11
SCL - GREFFET 4 3 1 9
SFA - RITZEL 3 6 0 6
SMMA - WRIGHT 1 7 0 2
OLF - NEUBECK 0 8 0 0
6B3
Team W L T PTS
ST JOE - RALSTON 8 0 0 16
OLF - BROWN 7 1 0 14
SCL - FITZGERALD 6 2 0 12
IC - SCHER 5 3 0 10
QAS - POLITTE 3 5 0 6
QAS - HULSEY 2 6 0 4
SFA - ROHFLING 1 7 0 2
ST JOE - PATE 0 8 0 0
6G1
Team W L T PTS
ASMP - BRANDT 7 0 0 14
IC - SANDERS 7 1 0 14
OLF - HAWKINS 4 3 1 9
QAS - DIESENROTH 2 5 1 5
QAS - LUDWIG 2 5 0 4
ST JOE - HUNT 0 8 0 0
6G2
Team W L T PTS
SCL - PATRICK 7 0 0 14
ST JUSTIN - LACINY 7 1 0 14
SFA - ABERNATHY 4 4 0 8
SMMA - LIEBER 2 5 0 4
ST MARK - MALONEY 2 6 0 4
ST SIMON - LARKIN 1 7 0 2
7B1
Team W L T PTS
SCL - WALSH 8 0 0 16
QAS - ANDERSON 7 1 0 14
SMMA - HIGGINS 6 2 0 12
QAS - FISHER 5 2 0 10
ST JUSTIN - HEIL 4 4 0 8
ST SIMON - ROTH 3 5 0 6
QAS - BLACK 2 5 0 4
ST MARK - NEWCOME 2 6 0 4
ASMP - HARRIS 1 6 0 2
SFA - LUMSDEN 0 7 0 0
7B2
Team W L T PTS
ST JOE - HICKERSON 6 1 0 12
ST SIMON - HOF 5 2 0 10
IC - BRANNAM 5 1 0 10
OLF - ERVIN 4 2 0 8
ASMP - HEBENSTREIT 4 3 0 8
SFA - SOELL 4 2 0 8
ST JOE - HOLMAN 3 4 0 6
QAS - BAKER 1 7 0 2
PCA - PRIEST 1 6 0 2
SMMA - TORRENCE 1 6 0 2
7G1
Team W L T PTS
ST JUSTIN - FAGAN 6 0 0 12
QAS - SMITH 4 4 0 8
ST MARK - SHOGER 4 3 0 8
SMMA - BLUMENKEMPER 3 4 0 6
OLF - KRODINGER 2 4 0 4
ST JOE - POGUE 2 6 0 4
7G2
Team W L T PTS
SCL - KEIFER 7 0 0 14
ASMP - DAVIS 5 2 0 10
ST SIMON - KING 4 3 0 8
QAS - SCHNUR 2 4 0 4
SMMA - TORRENCE 1 5 0 2
SFA - NOVAK 1 6 0 2
8B1
Team W L T PTS
SCL - LAUBER 8 0 0 16
ST SIMON - CHASTONAY 6 2 0 12
QAS - KESTERSON 6 2 0 12
ASMP - PICHA 2 6 0 4
SCL - ETZEL 2 6 0 4
SMMA - LEIBER 0 8 0 0
8B2
Team W L T PTS
QAS - SCHLUETER 8 0 0 16
ST JUSTIN - WILKE 7 1 0 14
SFA - WHITMAN 6 2 0 12
ASMP - WEIGHT 5 3 0 10
ST JOE - SELL 4 3 0 8
OLF - ANDRESCAVAGE 4 4 0 8
ST MARK - MEISSNER 2 6 0 4
IC - DAWIDOWSKI 2 5 0 4
ST JOE - CHAPMAN 1 7 0 2
ST SIMON - STAUB 0 8 0 0
8G1
Team W L T PTS
ST JOE - SWEENEY 6 2 0 12
SCL - KNOX 6 2 0 12
ST MARK - MALONEY 6 2 0 12
QAS - SEPPI 3 4 0 6
ASMP - DAVIS 2 5 0 4
ST SIMON - GOLDBECH 0 8 0 0
8G2
Team W L T PTS
SMMA - HOUSTON 8 0 0 16
SCL - DRAZEN 6 2 0 12
ST JOE - ROHE 5 3 0 10
OLF - YATES 5 3 0 10
SMMA - VOEGTLI 4 4 0 8
ST JUSTIN - O'NEILL 3 5 0 6
ST SIMON - SCHWARTZ 1 7 0 2
IC - FITZGERALD 0 8 0 0

Results

6B1
Sunday, February 23, 2020
QAS - LUETHEN 26
SCL - KNOX 23
Saturday, February 22, 2020
QAS - KESTERSON 48
ST SIMON - ROTH 18
6G1
Sunday, February 23, 2020
QAS - LUDWIG 21
OLF - HAWKINS 24
Saturday, February 22, 2020
IC - SANDERS 31
QAS - DIESENROTH 12
4B1
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 21
SCL - WILLICK 26
Saturday, February 22, 2020
QAS - PAYNE 27
ASMP - SELZER 10
6B3
Sunday, February 23, 2020
QAS - POLITTE 2
OLF - BROWN 26
Sunday, February 23, 2020
SFA - ROHFLING 19
IC - SCHER 30
6B2
Sunday, February 23, 2020
SFA - RITZEL 12
SMMA - LAWLER 24
Sunday, February 23, 2020
ST JOE - SCHMEIDER 39
SCL - GREFFET 23
4G2
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - MOSBY 8
ST MARK - SHOGER 5
Sunday, February 23, 2020
ST SIMON - KRUS 16
SFA - FIHER 6
3B3
Sunday, February 23, 2020
SCL - MURPHY 14
ASMP - DINWIDDIE 12
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - LALLY 23
OLF - ATZERT 16
8B1
Sunday, February 23, 2020
QAS - KESTERSON 56
ASMP - PICHA 32
Sunday, February 23, 2020
ST SIMON - CHASTONAY 55
SMMA - LEIBER 39
3B2
Sunday, February 23, 2020
SMMA - VOLANSKY 20
SFA - BZMARKO 8
Sunday, February 23, 2020
ST SIMON - MILSARK 7
OLF - NORTON 14
3G1
Sunday, February 23, 2020
SCL - BODE 11
ST JUSTIN - TALLUER 10
Sunday, February 23, 2020
SMMA - WRIGHT 8
IC - WHITLOCK 8
3B1
Sunday, February 23, 2020
QAS - WOODS 32
ST SIMON - SOELL 11
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - BERGMAN 32
ST MARK - BILGER 0
3G2
Sunday, February 23, 2020
ASMP - ALBRECHT 6
ST MARK - MEISSNER 6
Saturday, February 22, 2020
SCL - FUCHS 7
SCL - KORNFELD 11
5G2
Sunday, February 23, 2020
IC - ESCOBAR 3
SFA - BRESNAN 9
Saturday, February 22, 2020
SCL - STECHER 7
SFA - BRESNAN 8
8G1
Sunday, February 23, 2020
ASMP - DAVIS 19
ST SIMON - GOLDBECH 9
Saturday, February 22, 2020
QAS - SEPPI 16
SCL - KNOX 30
4G1
Sunday, February 23, 2020
SCL - PERUCCA 4
ST SIMON - MEBRUER 12
Saturday, February 22, 2020
QAS - KESTERSON 14
QAS - SEAWEL 25
4B2
Sunday, February 23, 2020
QAS - BARONI 26
OLF - BEREZOWSKI 9
Sunday, February 23, 2020
SFA - BOECKMAN 10
SFA - ALBIN 7
6G2
Sunday, February 23, 2020
ST MARK - MALONEY 18
ST SIMON - LARKIN 14
Saturday, February 22, 2020
ST JUSTIN - LACINY 13
SFA - ABERNATHY 8
8B2
Sunday, February 23, 2020
IC - DAWIDOWSKI 34
ST SIMON - STAUB 31
Sunday, February 23, 2020
ST JOE - CHAPMAN 38
ST JOE - SELL 33
7B1
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - HEIL 15
SCL - WALSH 50
Saturday, February 22, 2020
QAS - BLACK 30
SMMA - HIGGINS 50
5B1
Sunday, February 23, 2020
ST MARK - SANNEMAN 11
ST SIMON - SMITH 26
Saturday, February 22, 2020
OLF - DIXON 9
SCL - LAUBER 22
8G2
Sunday, February 23, 2020
SCL - DRAZEN 30
OLF - YATES 32
Saturday, February 22, 2020
ST SIMON - SCHWARTZ 16
SMMA - VOEGTLI 30
5B2
Sunday, February 23, 2020
ST JUSTIN - TALLEUR 16
QAS - GEROSKI 22
Saturday, February 22, 2020
QAS - JONES 4
SCL - CAHILL 27
5B3
Saturday, February 22, 2020
ST SIMON = SCHWARTZ 20
SMMA - DUKE 23
Saturday, February 22, 2020
OLF - LUCAS 14
ASMP - ALTHAGE 10
5G1
Saturday, February 22, 2020
SCL - WALSH 17
OLF - JOKERST 11
Sunday, February 16, 2020
SCL - WALSH 20
ST JUSTIN - LALLY 19
7B2
Saturday, February 22, 2020
PCA - PRIEST 28
QAS - BAKER 32
Sunday, February 16, 2020
OLF - ERVIN 50
ST SIMON - HOF 49
7G1
Friday, February 21, 2020
ST JUSTIN - FAGAN 31
ST MARK - SHOGER 22
Sunday, February 16, 2020
ST MARK - SHOGER 18
ST JUSTIN - FAGAN 39
7G2
Sunday, February 16, 2020
SFA - NOVAK 16
SCL - KEIFER 47
Sunday, February 16, 2020
QAS - SCHNUR 16
ST SIMON - KING 17
LATEST NEWS